Художній керівник камерного оркестру

юних студентів факультету музичного мистецтва КДАМ

Диригент Оксана Мадараш вдало поєднує основну творчу діяльність з викладацькою, працюючи в Київській дитячій Академії мистецтв з 2003 року як  художній керівник камерного оркестру юних студентів факультету музичного мистецтва.

Як викладач Оксана Мадараш багато уваги приділяє розвитку оркестрового мислення юних студентів, виховуючи їх на кращих зразках світового репертуару. Її досвід викладача відомий як в Україні, так і за її межами. Її учні систематично вступають до ВНЗ мистецького спрямування в різних країнах.

Оркестр під керівництвом Оксани Мадараш  має у репертуарі декілька  концертних програм музичних творів як великої форми, так і оркестрових мініатюр.

Оркестр є постіним учасником масштабних мистецьких акцій як проводяться як в академії, так і на багатьох  професійних сценах міста.

Останнi виступи оркестру з програмами “Загадка Моцарта”“Stabat mater” (Перголезі), “Вічна гармонія у діалозі з самим собою”, яка складалася з творів І.С.Баха, та iншими, мали широкий розголос в пресi, радiо, телебаченнi та отримали схвальні відгуки.


Фотогалерея оркестру