Прем’єру комічної опери Гаетано Доніцетті «Дзвіночок» представили у театрі оперети

Диригент Оксана Мадараш. Conductor Oksana Madarash
Національна оперета України представила прем’єру комічної опери Гаетано Доніцетті «Дзвіночок». Опера пройшла у фойє оперети, де глядачі розмістились за столиками та мали можливість спостерігати за дійством у супроводі чарівного оркестра під керівництвом диригента-постановника Оксани Мадараш.

«В музичному супроводі композитор вклав багато гумору: будь-яка емоція акторів одразу ж відбивається в партитурі оркестру. Найскладнішим в роботі над цією оперою стало введення речитативу в партії акторів»,- розповіла Оксана Мадараш.

В той же час, молодий режисер Віталій Пальчиков розповів журналістам, що до постановки цієї всесвітньо відомої опери його запросив художній керівник Київського театру оперети Богдан Струтинський.

«Я вдячний йому за те, що мені пощастило потрапити у високопрофесійний колектив. Опера «Дзвіночок» – цікава творча пропозиція. Щоб дослідити матеріал, я певний час спостерігав за роботою аптеки в одному із спальних районів Києва. Можу сказати, що це окремий світ нашого міста, який розташовується просто поряд – на міському подвір’ї. Це світ, складений із усіляких історій, іноді трагічних, а іноді комічних, іноді таких, які навіть складно уявити. Ми спробували відтворити цей світ на сцені театру у фойє Національної оперети. Щоправда, наша аптека старовинна і знаходиться на італійському подвір’ї, але історії можуть здатися глядачеві трішечки схожими на сучасні. Тай це не дивно, адже люди багато в чому залишаються такими ж, як і сто років тому», – підсумував Віталій Пальчиков.

Генеральний директор-художній керівник Національної оперети Богдан Струтинський зробив особливий акцент на тому, що зі сцени Національної оперети прозвучить оригінальний твір композитора. Лібрето, написане самим Доніцетті, вперше виконуватиметься українською мовою артистами театру.

Художниця Марія Грабченко говорила про художнє трактування і висловила надію, що глядачам сподобається рішення твору.

Талановита гра артистів Київського Національного академічного театру оперети України викликала у глядачів шквал аплодисментів та незабутні емоції. Дотепний гумор, чарівні голоси та майстерність акторів назавжди підкорив серця людей. Комічна опера «Дзвіночок» вже введена в постійний репертуар Національної оперети України, і ті глядачи, які не встигли сходити на прем’єру, матимуть можливість долучитися до прекрасної постанови у будь який час.

Юлія Кордік Arena.press