Симфонічний оркестр Національної оперети України концертом привітав Андріївський узвіз

Симфонічний оркестр Національної оперети України концертом привітав Андріївський узвіз

13.09.2021

Вчора, 12 вересня, симфонічний оркестр Національної оперети України концертом привітав Андріївський узвіз та відвідувачів святкування з днем народження. Музиканти виступали під відкритим небом на терасі біля Андріївської церкви.

Лунали вальси і польки Йоганна Штрауса, канкан Оффенбаха, популярні мелодії українських композиторів та улюблені твори цінителів класичної музики. За диригентським пультом – н.а. України Оксана Мадараш, яка, до речі, у цей день відзначала власне день народження.

Масштабне святкування Андріївського узвозу провели вчетверте. Протягом 11-12 вересня популярна туристична вулиця Києва перетворилася на платформу креативної свободи – фестиваль вуличних мистецтв. Зокрема, було представлене театральне, циркове, музичне, візуальне та кіномистецтво.

Святкова шоу-програма супроводжувалася піснями, танцями, майстер-класами та подарунками. Участь у заході взяли мистецькі колективи з різних куточків України. Традиційно, киян та гостей столиці вітали актори Національної оперети – заслужені артисти України Ася Середа-Голдун та Арсен Курбанов у театральних образах своїх улюблених героїв – Свирида Голохвостого та Проні Прокопівни.